A+ A- A Wysoki kontrast
Kwesta Wielkanocna - Pola Nadziei 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Wolontariusze i Darczyńcy,

w tym trudnym czasie nie spotkamy się przed kościołami na Kweście Wielkanocnej, jak co roku. Jednak jest takie miejsce, gdzie możemy spotykać się bezpiecznie. To spotkanie wirtualne i wirtualna zbiórka.

Prosimy Was o wsparcie Hospicjum, bo chorzy w Hospicjum nadal potrzebują naszej pomocy, leczenia i opieki w domu i hospicjum stacjonarnym. Nie ustajemy także w staraniach i kontynuujemy budowę Domu Hospicyjnego , żeby lepiej i więcej pomagać. Obecnie zbieramy środki na drzwi do sal chorych.

Budowa postępuje tylko dzięki waszej dobroczynności.

W ramach akcji „Pola Nadziei 2020” możecie nas wesprzeć:
- przekazując darowiznę na konto Włodawskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” - numer rachunku bankowego

68 1500 1373 1213 7003 8391 0000 z dopiskiem darowizna „Kwesta Wielkanocna”,

- wpłacając darowiznę przez portal siepomaga.pl - klikając w poniższy link:

Serdecznie Wam dziękujemy.

Darowizna

Wpłata darowizny pieniężnej na rachunek bankowy

Jeśli czujecie Państwo potrzebę serca i chcecie pomóc pacjentom Hospicjum we Włodawie, możecie zostać naszymi darczyńcami. Darowizna przybiera różne formy od wpłat na konto do przekazywania konkretnych przedmiotów na dany cel.

Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” 22-200 Włodawa, ul. Pancerniaków 3

Numer konta: 68150013731213700383910000 Santander Bank
Numer KRS: 0000181031

Przekazanie darowizny rzeczowej na bieżące potrzeby Hospicjum Stacjonarnego we Włodawie, oraz pacjenta lub grupy pacjentów Hospicjum Domowego.
Regulamin przekazywania darowizn

Blisko chorego